6067 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 5 juli 2021 -
3649 Akvarell
Verner Molin, 1937, Paris, Religiöst motiv, 54 x 42
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2007 -
3184 Akvareller
2 st, Verner Molin, 1952 resp 1970
Såld: 3.400 kr
Såldes den 25 april 2005
1212 Akvareller
2 st, Verner Molin, 60-tal
Såld: 2.500 kr
Såldes den 5 maj 2003